Electrolux EDB6146GR

 • Kraunamos nuotraukos
  5400
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Lygintuvas

  Gamintojas
  Electrolux
  Prekės ženklas
  Electrolux
 • Pade net 500 skylučių 3 būdų automatinis išjungimas 2,5 m ilgio laidas ir 360° sukinėjama jungtis Kalkėti neleidžianti sistema Kintamas garo nustatymas Savaiminis išsivalymas Vandens filtras Įkaitimo iki max. laikas: 53 s Laido laikiklis

  Saugus
  Lygintuvas sukurtas taip, kad jūs būtumėte saugūs, netgi kai apie saugą negalvojate. Triguba automatinio išjungimo funkcija automatiškai išjungia lygintuvą po 8 minučių, kai jis stovi tiesiai, ir po 30 sekundžių, kai jis padėtas ant šono arba ant pado. Apsauginė lemputė praneš jums, kai lygintuvas tuoj išsijungs ir kai jis vėl bus pasiruošęs lyginti.
  Stabilus ir patogus
  Kartais lyginimo lentos gali būti svyruojančių paviršių. Jo didelis guminis stovas padeda „4SafetyTMPrecision“ stabiliai stovėti ant paviršiaus. Lengvai pripildoma, itin didelė permatoma vandens talpyklė (350 ml) suteikia galimybę ilgiau lyginti be vandens pripildymo, todėl lyginimas yra patogesnis.
  Tikslus ir veiksmingas
  Nerūdijančio plieno antgalis suteikia galios kaskart tiksliai ir saugiai lyginti. Pasiekti apykaklių galus, po sagomis arba lyginti aplink spaudinį. Su 170 g garų užtaisu galėsite išlyginti net pačias atspariausias raukšles vienu mygtuko paspaudimu. O 0–40 g/min. kintamas garų srautas, vienodai pasiskirstantis per 500 pagrindo angų, greitai ir veiksmingai ištiesina jūsų drabužius.
  Žalias
  Šis modelis yra tvaraus ekologiško asortimento dalis. Mūsų ekologiškame asortimente yra efektyviai energiją vartojantys lygintuvai – jie suvartoja iki 24 % mažiau energijos* ir yra pagaminti iš 15 % perdirbto plastiko. Padeda jums taupyti pinigus ir tausoti aplinką *Naudojant medvilnės, o ne didžiausią nuostatą