Electrolux EDBS7146GR

 • Kraunamos nuotraukos
  18500
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Lygintuvas

  Gamintojas
  Electrolux
  Prekės ženklas
  Electrolux
 • Veikimas

  Garų kontrolė Yra
  Garų purškimas, g 240
  Temperatūros kontrolė Termostatas
  Įkaitimo iki max. laikas, s 150
  Pado tipas Ceramic
  Vandens filtras Nėra
  Vertikali sistema Yra
  Savaiminis išsivalymas Yra
  Nukalkinimas Yra
  Kita

  Svoris (be laido), kg 4.4
  Laido ilgis, m 2
  Laido laikiklis Yra
  Energija

  Galia, W 2400
  Talpa

  Vandens talpa, l 1.5

  Galia Jūsų lyginimui
  Didžiausia galia su 2 400 W lygintuvu EDBS7146GR – sukuriamas iki 5 barų slėgis ir galimas stiprus 240 g garų srautas bei reguliuojami 0–100 g garai. Naudojant 2 min. greito paleidimo funkciją galima išlyginti daugiau drabužių per trumpesnį laiką. Ir ilgiau mėgautis drabužiais, kuriais Jūs rūpinatės.
  Rūpinkitės savo audiniais ir aplinka, taupydami 20 % energijos su funkcija ECO
  Naudojant nuostatą ECO lygintuvas EDBS7146GR nekenkia aplinkai kaip ir Jūsų drabužiams ir naudoja 20 % mažiau energijos, palyginus su maksimalia nuostata. Žinoma, kai reikia, visada galite nustatyti didžiausią galią.
  Nešimo rankena suteikia Jums laisvės
  Daugiau nebūsite pririšti prie savo lyginimo lentos. Su EDBS7146GR nešimo rankena galėsite lengvai judėti ir pasiimti lygintuvą ten, kur norite eiti.
  Keraminis padas „Caressium™“ – Jūsų mėgstami drabužiai ilgiau Jums tarnaus
  Nuolat palaikykite savo drabužius idealios būklės. Išmaniai sukurtame pade „Caressium™“ yra devynios optimaliai paskirstytos skylutės garams, per kurias galima gerai drėkinti. Dėl ant pado esančių plonų linijų lengvai slystama per drabužius ir jie greitai lyginami ir nepažeidžiami.
  Sumani laido ir garų žarnos laikymo vieta suteiks Jums lankstumo
  Sumaniai sukurtas pagrindas su 2 m ilgio laido išmaniu laikymu, 1,8 m garų žarna ir saugus stovas naudoja minimaliai erdvės, todėl galite jį bet kur laikyti – tobulas sprendimas mažiems butams.
  Su automatine ir rankine garinimo parinktimi visada viską kontroliuosite
  Naudojant automatines ir rankines garinimo funkcijas labai patogu išleisti tinkamą kiekį garų, reikalingą Jūsų audiniams. Paprasčiausiai pastumkite strektę atgal arba pirmyn, kad perjungtumėte iš automatinio į rankinį garų paskirstymą ir kontroliuokite savo lyginimą.