Electrolux EKM4200

 • Kraunamos nuotraukos
  37400
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Maišytuvas

  Gamintojas
  Electrolux
  Prekės ženklas
  Electrolux
 • Galingas
  Gaminate didelės šeimos susitikimui ar vakarienei su draugais? Kai jums reikia daugiau nei dviejų rankų, „Kitchen Assistent™“ iš „Electrolux“ su 1 000 W varikliu gali atlikti visus sunkius minkymo, plakimo, trynimo ir kitus darbus už jus. 

  Patikimas
  Galite pasitikėti „Kitchen Assistent™“, kad gausite išskirtinius rezultatus kiekvienąkart kai kepate skanų pyragą, plakate merengas ar vienu metu gaminate kelis kepalėlius šviežios duonos. Šio universalaus stacionaraus maišytuvo metalinis korpusas yra pakankamai stiprus, kad ištvertų jūsų būsimas kulinarines keliones. 

  Universalus
  Galite nustatyti „Kitchen Assistent™“ skirtingas jūsų poreikius atitinkančias nuostatas, kai gaminate vienam asmeniui ar ruošiate šventę dvidešimčiai asmenų. Jo dviejų skirtingų dydžių indai ir 10 greičio nuostatų suteikia jums visas reikalingas parinktis, kad galėtumėte viską lengvai kontroliuoti. 

  Priedai
  Pagaminkite vakarienę naudodami vieną prietaisą. Juodasis „EKM 4200“ turi salotų pjaustyklę, spiralinį tešlos kablį, plokščią plakiklį, šluotelę, mėsmalę su specialiai sukurtais pjovimo diskais – jie puikiai tinka malti mėsą troškiniams, pyragams ir daugybei kitų patiekalų.